Ürünler Liste Stili 4

Besin Değerleri (100 Gramında) : Yağ (gr) 0,40 , Karbonhidrat (gr) 11,43, Protein (gr) 0,34, Enerji (kcal) 52,00
3 benzer içerik
5,0 rating
5.0
Armut, lif içeriği yüksek bir meyvedir. Bu nedenle kolit, kabızlık gibi bağırsak problemlerini önlemek için tüketilebilir. Antioksidan, vitamin ve mineral içeriğinden zengin olması, kalp hastalıkları ve kansere karşı koruyuculuğuyla da bilinir.
2 benzer içerik
5,0 rating
5.0
C ve A vitaminleri, bakır minerali ve antioksidan bileşen içeriği yüksektir, böylece kış aylarında zayıflayan bağışıklık sisteminin güçlenmesine yardımcı olur. Kötü huylu kolesterol düzeyini düşürücü etkisiyle, kalp sağlığın üzerinde etkilidir.
1 benzer içerik
4,5 rating
4.5
Greyfurt, folik asid,C,A vitamini, fosfor, çinko, bakır gibi mineraller içerir. Antioksidan ve lif içeriği yüksek bir meyvedir.Kanserle mücadeleden göz sağlığının korumasına, kilo vermeyi kolaylaştırmaya kadar birçok açıdan sağlığımıza katkıda bulunan greyfurt, düzenli olarak tüketilmesi gereken meyvelerin başında yer alır.
4,0 rating
4.0
İncir,E,C,A ve B grubu vitaminleri, kalsiyum, potasyum, demir, magnezyum minerallerini içeren bir meyvedir. Lif içeriği ve antioksidan özelliği ile bazı hastalıklara karşı koruyucu etki gösterir.
2 benzer içerik
4,5 rating
4.5
Muz, C vitamini, folik asit, potasyum, magnezyum ve lif açısından iyi bir kaynaktır. Böbreklere iyi gelir, bağırsaklara faydalıdır, kanserle mücadelede metabolizmaya yardımcı olur, sindirime yardımcı olur ülserlere faydalıdır, cilt sağlığına ciddi anlamda katkıda bulunur.Günde ortalama bir muz tüketimi, birçok ciddi hastalıktan bizi korur.
2 benzer içerik
4,8 rating
4.8
Üzüm, güçlü bir antioksidan kaynağıdır. Kabuğundaki resveratrol kansere karşı koruyucudur, çekirdeğindeki kuersetin kan yapımına yardımcıdır. Ayrıca üzüm çekirdeğinin ödem sökücü olduğu bilmektedir.
2 benzer içerik
4,3 rating
4.3
Trabzon hurması olarak da bilinen cennet hurmasının faydaları oldukça fazladır. Bu besin, lif açısından zengin olduğundan diyet listelerinde üst sıralarda yer alır. Özellikle sindirim sisteminden kansere varana kadar birçok hastalığa iyi gelir, sarı ve turuncu renklerde olabilmektedir.
4,3 rating
4.3
Mandalina, A ve C vitamini, potasyum, folik asit ve lif açısından zengin bir meyvedir.Mandaline muhteşem tadı dışında sağlık açısından da mükemmel faydalar sağlar. Özellikle kanserle mücadele ve kilo vermeye inanılmaz katkılar sağlayabilir. Kış aylarında nezle, grip ve soğuk algınlığına karşı çok yaygın olarak tüketilir.
1 benzer içerik
4,0 rating
4.0
Erik, gülgiller (Rosaceae) familyasından Prunus cinsinden meyvesi yenen bazı ağaç türlerinin ortak adı. Türkiye'de Doğu Anadolu'nun yüksek yayla mıntıkası ile, Güneydoğu Anadolu'nun kurak ve çok sıcak bir kısım yerleri hariç her tarafta yetişir.
1 benzer içerik
3,8 rating
3.8
Dünyada, adlandırılmış 20'den fazla çilek türü vardır; ayrıca, çeşitli melezler ve kültivarlar da bulunur. Dünya çapında ticari olarak en çok yetiştirilen çilekler, bahçe çileği olarak adlandırılan Fragaria × ananassa melezinin kültivarlarıdır. Çilekler, değerli C vitamini kaynağıdır.
2 benzer içerik
4,0 rating
4.0
Ananas yüksek vitamin, mineral ve lif içermesinden dolayı faydalıdır. İçeriğindeki bromelain enzimi sayesinde proteinlerin kolay parçalanmasını sağlar, sindirimi kolaylaştırır. Yağ depolanmasını önleyerek selülit oluşumunu engeller.
3,5 rating
3.5

İsteğe bağlı içerik

Nam id mi sollicitudin magna dictum pellentesque non ac purus. Etiam leo nibh, finibus eget porttitor sit amet, consequat ac lacus. Quisque ornare, arcu quis lacinia hendrerit, quam metus hendrerit mauris, sit amet luctus turpis sem nec diam. Aliquam feugiat nibh tortor, a varius leo tristique nec. Curabitur dignissim aliquet erat, in elementum nisi dignissim nec. Curabitur id vulputate elit, a pulvinar felis. Etiam tristique et turpis a laoreet. Nunc consectetur odio metus, non rutrum elit viverra non. Aliquam ut placerat libero. Duis mi nulla, elementum non varius lobortis, aliquam ut massa. In porttitor laoreet nibh a tincidunt. Proin ac libero a neque auctor feugiat. Cras vitae erat congue lacus feugiat vehicula sed a mauris. Nunc bibendum sagittis scelerisque. Sed sem sapien, tristique eget mollis non, fringilla lobortis orci. Suspendisse luctus leo sed ex sollicitudin, vitae suscipit lorem consectetur.

Donec scelerisque fermentum sem, vel feugiat massa egestas tristique. Ut semper vulputate est. Proin sodales libero nec lectus vitae ex ultricies egestas. Mauris vitae vulputate tortor. Fusce malesuada auctor quam, eu cursus urna placerat in. Aliquam sit amet dignissim tellus, non porta massa. Fusce rhoncus ornare dui in facilisis.